Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra vibraciona bušilica 600 W Z1J-HF-13E-2
S-Express
3.725,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Kapacitet bušenja | 25 mm (drvo), 13 mm (metal), 16 mm (beton) |
| Masa | 2.03 kg |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Obrtaji | 0-3000 obr/min |
| Pribor | Dodatna ručka, merač dubine bušenja |
| Snaga | 600 W |
| Stezna glava | 1.5-13 mm max. (prečnik) |
| Tip | Vibraciona bušilica |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |