Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra X-Cross akumulatorska bušilica 20V IX-DR39
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Iskra akumulatorska bušilica iz X-Cross serije alata
- Veoma praktičan alat, olakšava sve vrste kućnih popravki gde je potrebno bušenje ili zavrtanje/odvrtanje šarafa
- Sa ugrađenim LED izvorom svetlosti za rad na neosvetljenim mestima
- Brzostezna glava omogućava laku i brzu zamenu alata
- Bušilica je opremljena prekidačem za izbor brzine (sporije i brže obrtanje)
- Na zadnjoj strani akumulatora je 3-stepeni indikator napunjenosti (pritiskom na dugme se prikazuje stanje napunjenosti akumulatora)
- Iskra X-Cross asortiman čine alati sa univerzalnim Li-ionskim akumulatorom koji se može koristiti za sve uređaje iz ove serije. Li-ionski akumulatori i punjači se prodaju odvojeno.
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Kapacitet bušenja | 20 mm (drvo), 10 mm (metal) |
| Masa | 0.83 kg |
| Napajanje | 20 V |
| Obrtaji | 1. brzina: 0-400 obr/min-1 (prazan hod), 2 brzina: 0-1400 obr/min-1 (prazan hod) |
| Obrtni moment | 27 Nm |
| Ostale napomene | Li-ionski akumulatori i punjači se prodaju odvojeno |
| Stepeni podešavanja obrtaja | 20+1 |
| Stezna glava | 0.8-10 mm max. (prečnik) |
| Tip | Akumulatorska bušilica |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |