Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra akumulatorska bušilica 18V ML-CD92-180S
S-Express
10.980,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Iskra akumulatorska bušilica, namenjena za hobi upotrebu
- Veoma praktičan alat, olakšava sve vrste kućnih popravki gde je potrebno bušenje ili zavrtanje/odvrtanje šarafa
- Sa ugrađenim LED izvorom svetlosti za rad na neosvetljenim mestima
- Brzostezna glava omogućava laku i brzu zamenu alata
- Isporučuje se u praktičnom koferu, sa nastavcima za rad i dve baterije koje omogućavaju nesmetan rad u slučaju da se jedna isprazni tokom rada
| Tehnički podaci | |
| Baterija | 2 x Li-ion (1.5 Ah) |
| Brend | Iskra |
| Kapacitet bušenja | 18 mm (drvo), 7 mm (metal) |
| Masa | 2.56 kg |
| Napajanje | 18 V |
| Obrtaji | 1. brzina: 0-400 obr/min-1 (prazan hod), 2 brzina: 0-1500 obr/min-1 (prazan hod) |
| Obrtni moment | 23 Nm |
| Pribor | Kofer, 2 x baterija za bušilicu, 6 x burgija, 6 x nastavak za šrafciger, 1 x punjač za bateriju |
| Stepeni podešavanja obrtaja | 21+1 |
| Stezna glava | 10 mm max. (prečnik) |
| Tip | Akumulatorska bušilica |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |