Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra Ero akumulatorska bušilica 18V IE-CD71-180S
S-Express
11.270,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Akumulatorska bušilica iz Iskra Ero linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
- Veoma praktičan alat, olakšava sve vrste kućnih popravki gde je potrebno bušenje ili zavrtanje/odvrtanje šarafa
- Sa ugrađenim LED izvorom svetlosti za rad na neosvetljenim mestima
- Brzostezna glava omogućava laku i brzu zamenu alata
- Bušilica je opremljena prekidačem za izbor brzine (sporije i brže obrtanje)
- Punjenje baterije se, uz priloženi punjač, obavlja za samo 1 h
- Isporučuje se u koferu za praktično nošenje i odlaganje
| Tehnički podaci | |
| Baterija | 2 x Li-ion (2 Ah) |
| Brend | Iskra |
| Kapacitet bušenja | 22 mm (drvo), 8 mm (metal) |
| Masa | 1.13 kg |
| Napajanje | 18 V |
| Obrtaji | 1. brzina: 0-400 obr/min-1 (prazan hod), 2 brzina: 0-1500 obr/min-1 (prazan hod) |
| Obrtni moment | 25 Nm |
| Pribor | 1 x punjač za bateriju, 2 x baterija za bušilicu |
| Punjač | Ulazni napon: 100-240 V~ (50-60 Hz), 50 W; Izlazni napon: 10.8-18 V, 1.7 A |
| Stepeni podešavanja obrtaja | 21+1 |
| Stezna glava | 0.8-10 mm max. (prečnik) |
| Tip | Akumulatorska bušilica |
| Vreme punjenja | 1 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |