Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra akumulatorski odvijač sa nastavcima ML-CS19-36
S-Express
3.860,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Baterija | 1 x Li-ion (1.3 Ah) |
| Brend | Iskra |
| Napajanje | 3.6 V |
| Obrtaji | 180 obr/min-1 (prazan hod) |
| Obrtni moment | 3.5 Nm |
| Phillips | 2xPH0 / 4xPH1 / 4xPH2 / 2xPH3 |
| Pljosnati | 3x3 / 3x4 / 3x5 / 3x6 / 3x7 |
| Pozidrive | 2xPZ0 / 2xPZ1 / 2xPZ2 / 2xPZ3 |
| Pribor | 1 x baterija, 1 x punjač |
| Šestougaoni | 2x2 / 2x2.5 / 2x3 / 2x4 / 2x5 / 2x6 |
| Stezna glava | 6 mm max. (prečnik) |
| Tip | Akumulatorski odvijač |
| Torx | 1xT10 / 1xT15 / 1xT20 / 1xT25 / 1xT27 / 1xT30 / 1xT40 |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |