Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra X-Cross akumulatorska ugaona brusilica 20V IX-AG07
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Iskra X-Cross akumulatorska ugaona brusilica
- Namenjena za rezanje i grubo brušenje betonskih, kamenih i metalnih predmeta
- Kompaktnih dimenzija i sa napajanjem koje ne zahteva kablove, pogodna je za korištenje na mestima gde se klasične brusilice ne bi mogle koristiti
- Drška se može postaviti u dve pozicije, time olakšavajući njenu upotrebu
- Na zadnjoj strani akumulatora je 3-stepeni indikator napunjenosti (pritiskom na dugme se prikazuje stanje napunjenosti akumulatora)
- Iskra X-Cross asortiman čine alati sa univerzalnim Li-ionskim akumulatorom koji se može koristiti za sve uređaje iz ove serije. Li-ionski akumulatori i punjači se prodaju odvojeno.
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Masa | 1.7 kg |
| Napajanje | 20 V |
| Navoj | M14 |
| Obrtaji | 8000 obr/min-1 (bez opterećenja) |
| Ostale napomene | Li-ionski akumulatori i punjači se prodaju odvojeno |
| Prečnik diska | 115 mm |
| Ručka | Dva položaja |
| Tip | Ugaona akumulatorska brusilica |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |