Postavite pitanje o ovom proizvodu
Ispravljač 12V-2A T731
810,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-T731
- EAN: 8606012054301
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Ispravljač 12 V 2 A (T731) – Stabilan pretvarač za DC napajanje
Spreman za širok spektar uređaja
Ovaj ispravljač pretvara standardni AC napon od 230 V na 12 V DC, sa strujom do 2 A, pružajući pouzdano napajanje za uređaje poput čitača, šifratora, elektronskih prihvatnika i bežičnih interfona. Fleksibilan je i za uređaje sa različitim montažnim konfiguracijama, jer kraj kabla nema priključak.
Diskretan dizajn i jednostavna integracija
Kućište izrađeno od plastike bez IP zaštite (IP20), kompaktno je i jednostavno za ugradnju u već postojeće instalacije. Diskretan i funkcionalan, pogodan je za upotrebu u zatvorenim, suvim prostorima, pružajući čistu i stabilnu DC struju bez komplikacija.
Odaberi T731 ispravljač kada ti treba pouzdan izvor stabilnog 12 V DC napajanja za razne uređaje.
| Tehnički podaci | |
| Brend | TEH-TEL |
| IP zaštita | IP20 |
| Izlazni napon | 12V DC |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Struja | 2 A |
| Ulazni napon | 230 V~ / 50-60 Hz |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |