Postavite pitanje o ovom proizvodu
Ispravljač za LED trake 200W LRS-200-12
2.825,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-LRS-200-12
- EAN: 8606025642069
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Meanwell |
| Dimenzije | 215x115x30 mm |
| Efikasnost | 87.5% |
| IP zaštita | IP20 |
| Izlazni napon | 12V DC |
| Materijal kućišta | Metal |
| Napojni kabel | Ne |
| Radna temperatura | -25°C do +75°C |
| Snaga | 200 W |
| Struja | 0-17 A |
| Ulazni napon | 90~264 V~ / 47-63 Hz |
| Zaštita od preopterećenja | Preko 110-140% od deklarisane snage |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |