Postavite pitanje o ovom proizvodu
JBL bluetooth zvučnik Flip 6 E76019
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- JBL prenosni BT zvučnik sa odličnim kvalitetom zvuka u odnosu na veličinu
- Daje glasne basove, dok visoki tonovi ostaju jasni i pri većim jačinama zvuka
- Lako se povezuje sa Vašim pametnim telefonom ili drugim kompatibilnim uređajima preko BT veze
- Može se povezati 2 uparena uređaja istovremeno, a moguće je i povezivanje sa JBL Portable aplikacijom
- Autonomija rada sa jednim punjenjem je do 12 h, što osigurava dugotrajnu zabavu i uživanje u omiljenim numerama
- Zvučnik ima IP67 otpornost na vodu i prašinu, te je moguća upotreba i u spoljnim uslovima
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | V5.1 |
| Brend | JBL |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 178x68x72 mm |
| IP zaštita | IP67 |
| Masa | 550 g |
| Napajanje | Preko USB-C utičnice |
| Prenosna izvedba | Da |
| Radio | Ne |
| Snaga | 20 W |
| Tip akumulatora | Litijumski, 3800 mAh |
| Ugrađen mikrofon | Ne |
| Vreme punjenja | ~2.5 h |
| Vreme rada | ~12 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |