Postavite pitanje o ovom proizvodu
Koaksijalni kabel za spoljnu upotrebu S6TSP/WH
2.440,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-S6TSP/WH
- EAN: 5999084900397
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja | Bela |
| Impedansa | 75 Ohm |
| Izolator | Penasti 4.6 mm |
| Materijal provodnika | Pobakreni gvozdeni (Fe/Cu) |
| Pakovanje | 100 m / kotur |
| Pletenica | Aluminijumska 80 niti od 0.12 mm |
| Prečnik kabela | 7.06 mm |
| Tip | Spoljni |
| Unutrašnji provodnik | Pun 1.02 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |