Postavite pitanje o ovom proizvodu
Kontroler za Magic LED trake SP630E
1.090,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-SP630E
- EAN: 8606006539135
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Univerzalni LED kontroler je kompatibilan sa 12 vrsta LED traka
- Kompatibilan je sa 1/2/3/4/5CH W/CCT/RGB/RGBW/RGBCCT PWM i sa adresabilnim LED trakama
- Moguće upravljanje preko BT veze preko aplikacije ili preko daljinskog upravljača RC-RB3 (nije deo prozivoda i kupuje se posebno)
- Pomoću aplikacije moguće je podešavanje animacije prilikom uključenja i isključenja, birati između velikog broja različitih svetlosnih efekata, pravljenje efekta i programa po želji (DIY)
- 3 režima za praćenje muzike: preko mikrofona mobilnog telefona, preko plejera telefona ili preko ugrađenog mikrofona koji se nalazi u kontroleru
- Ima 5 glavnih kontrolnih stranica u aplikaciji: dinamičke, statične, muzičke, stvaranje efekata po želji i podešavanje
- Kontroler se može povezati sa aplikacijom na Vašem pametnom telefonu putem BT veze
- Aplikaciju za android telefone možete preuzeti klikom na ovaj link: BanlanX Android
- Aplikaciju za iOS telefone možete preuzeti klikom na ovaj link: BanlanX iOS
| Tehnički podaci | |
| Daljinski upravljač | RF, touch; napajanje 1 kom. CR2025 baterija (u sklopu); domet do 20 m (na otvorenom), nije u sklopu i kupuje se zasebno |
| Dimenzije | 78x56x20 mm |
| Funkcije | W / CCT / RGB / RGBW / RGBCCT PWM i adresabilne LED trake |
| IP zaštita | IP20 |
| Izlazni napon | 5-24V DC |
| Kompatibilni artikli | Daljinski upravljač RC-RB3, Magic LED traka LTR5050/60RGBpixel-5H (kupuju se zasebno) |
| Maksimalna struja na izlazu | 6 A (jednokanalna), 12 A (ukupna) |
| Maksimalni podržani broj pixela | 300 |
| Masa | 57 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Radna temperatura | -20°C do +60°C |
| Tip | Kontroler |
| Tip kontrole | Jačina svetlosti, boja svetlosti, svetlosni efekti |
| Ulazni napon | 5-24V DC |
| Upravljanje | Preko daljinskog upravljača (nije u sklopu), preko aplikacije |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |