Postavite pitanje o ovom proizvodu
Krivina 0-180 PNK 100/50 PL 100300100 Pekom – uredno vođenje i promenu pravca kablovskih trasa
Promena pravca kablovske trase bez improvizacije
Pekom krivina namenjena je vođenju kablovske trase tamo gde je potrebno uredno promeniti pravac i zadržati kontinuitet sistema nosača kablova. Ovakav element olakšava organizaciju instalacije i doprinosi preglednijem rasporedu kablova u tehničkim i industrijskim okruženjima.
Praktičnost u svakodnevnom korišćenju
Prema starom opisu, reč je o horizontalnom podesivom laktu u obliku slova L sa mogućnošću podešavanja ugla od 0 do 180 stepeni. Takva izvedba daje više slobode pri prilagođavanju trase konkretnom prostoru i rasporedu instalacije.
Tehnička osnova za pouzdan rad
Dimenzije preseka 100mm x 50 mm i debljina lima od 1 mm govore o formatu elementa, dok integrisani konektor iz starog opisa olakšava spajanje sa nosačem kablova.
Mesto montaže i radni uslovi
Ovaj tip elementa bira se kada je važno da promene pravca budu rešene uredno, mehanički smisleno i bez naknadnih improvizacija na kablovskoj trasi.
Krivina 0-180 PNK 100/50 PL 100300100 Pekom je praktičan izbor kada želiš urednu i podesivu promenu pravca na kablovskoj trasi.
| Tehnički podaci | |
| Artikal | Krivina |
| Brend | Pekom |
| Debljina | 1 mm |
| Širina | 100mm |
| Visina | 50 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |