Postavite pitanje o ovom proizvodu
Kvarc oscilator QM004
48,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-QM004
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 13.5x11.5x5 mm |
| Frekvencija | 4.000.000 Hz |
| Impedansa | 90 Ohm |
| Kapacitivnost | 30 pF |
| Ostale napomene | - |
| Raster | 4.88 mm |
| Serija | HC49/U |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |