Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED baterijska lampa 1W LED PL1018
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 71x34x31 mm |
| Izvor svetlosti | 1 kom. 1 W COB LED dioda |
| Jačina svetlosti | 45 lm |
| Materijal kućišta | Plastika, guma |
| Napajanje | 2 x 3V CR2032 baterije (u sklopu) |
| Ostale napomene | Displej kutija 24 kom |
| Punjiva | Ne |
| Tip diode | COB |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |