Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED baterijska lampa NEBO COLUMBO 150 NEB-POC-0007-G
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Visoko kvalitetna ručna baterijska lampa američkog brenda NEBO
- Napravljena prema najvišim standardima izrade, sa kućištem od anodiziranog avijatičarskog aluminijuma koji garantuje otpornost na udarce i dugotrajnost
- Poseduje 3 režima rada koji su smenjivi pritiskom tastera
- Može se birati između jače i slabije svetlosti i moda treptanja, a poseduje mogućnost zumiranja (x4)
- Takođe ima i praktični držač za kaiš radi lakšeg odlaganja i nošenja
| Tehnički podaci | |
| Brend | Nebo |
| Dimenzije | 178x20 mm |
| Dodatne funkcije | Zumiranje (x4) |
| Domet svetlosnog zraka | 84 m (jača svetlost), 48 m (slabija svetlost), 84 m (treptanje) |
| IP zaštita | IP67 |
| Jačina svetlosti | 150 lm (jača svetlost), 45 lm (slabija svetlost), 150 lm (treptanje) |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Napajanje | 1 x 1.5 V AAA baterija (u sklopu) |
| Punjiva | Ne |
| Režim rada | 3 režima |
| Vreme rada | 2 h (jača svetlost), 6 h (slabija svetlost), 50 min (treptanje) |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |