Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED baterijska lampa NEBO LIL LARRY NEB-6373-G
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Visoko kvalitetna ručna baterijska lampa američkog brenda NEBO
- Napravljena prema najvišim standardima izrade, sa kućištem od anodiziranog avijatičarskog aluminijuma koji garantuje otpornost na udarce i dugotrajnost
- Poseduje 2 režima rada koji su smenjivi pritiskom tastera
- Može se birati između standardnog osvetljavanja, kao i crvenog trepćućeg svetla
- Postolje lampe je opremljeno sa snažnim magnetom što omogućava postavljanje na metalne površine
- Takođe ima i praktični držač za kaiš radi lakšeg odlaganja i nošenja
| Tehnički podaci | |
| Brend | Nebo |
| Dimenzije | 154x15x20 mm |
| Jačina svetlosti | 250 lm |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Napajanje | 3 x 1.5 V AAA baterije (u sklopu) |
| Punjiva | Ne |
| Režim rada | 2 (standardno osvetljavanje, crveno trepćuće svetlo) |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |