Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED baterijska lampa sa senzorom pokreta PL3049
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- LED baterijska lampa sa senzorom pokreta Prosto
- Idealna za ormane, plakare i ostala mesta gde je potrebno osvetljenje
- Napaja se putem baterija, te nije potrebna nikakva instalacija za njen rad
- Lako i jednostavno se fiksira pomoću magneta
- Uključuje se i isključuje sa prekidačem sa strane
- U AUTO režimu rada koristi senzor pokreta, koji kada detektuje pokret pali svetlo koje radi 15-30 sekundi
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 270x23x31 mm |
| Domet svetlosnog zraka | 15 m |
| Izvor svetlosti | 1 kom. LED dioda 3 W |
| Jačina svetlosti | 180 lm |
| Masa | 73 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Napajanje | 4 x 1.5 V AA baterije (nisu u sklopu) |
| Punjiva | Ne |
| Režim rada | ON/ OFF/ AUTO |
| Senzor | U AUTO režimu, nakon detekcije, uključuje svetlo koje radi 15-30 sekundi |
| Tip diode | COB |
| Ugao svetlosti | 120° |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |