Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED dioda difuzna zelena 3 mm LEDDIO3ZEL
7,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-LEDDIO3ZEL
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 3 mm |
| Jačina svetlosti | 50 mcd |
| Napon | 2 V |
| Ostale napomene | - |
| Struja | 25 mA |
| Talasna dužina | 573 nm |
| Tip | Difuzna |
| Ugao osvetljenja | 60° |
| Vrsta | Dioda |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |