Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED dioda difuzna zelena 5 mm LEDDIO5ZEL
7,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-LEDDIO5ZEL
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
LED dioda difuzna zelena 5 mm LEDDIO5ZEL
Praktična namena u svakodnevnoj upotrebi
LED dioda difuzna zelena 5 mm LEDDIO5ZEL je koristan izbor kada ti je potreban pouzdan deo ili dodatak za ugradnju, povezivanje ili servis.
Za servis, zamenu ili novu ugradnju
Ovakav proizvod je praktičan i kada radiš zamenu postojećeg dela i kada unapređuješ postojeći sistem ili opremu.
Praktična svakodnevna upotreba
Ovakva konstrukcija i način rada pogodni su za redovnu upotrebu u prostoru i nameni za koju je model predviđen.
LED dioda difuzna zelena 5 mm LEDDIO5ZEL je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 5 mm |
| Jačina svetlosti | 19 mcd |
| Napon | 2.1 V |
| Ostale napomene | - |
| Struja | 10 mA |
| Talasna dužina | 565 nm |
| Tip | Difuzna |
| Ugao osvetljenja | 50° |
| Vrsta | Dioda |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |