Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED lampa sa PIR senzorom PL9461C
310,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-PL9461C
- EAN: 8606006536691
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 78x78x26 mm |
| Domet svetlosnog zraka | 10 m |
| Izvor svetlosti | 1 kom. LED dioda 3 W |
| Jačina svetlosti | 80 lm |
| Masa | 59 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Na zid |
| Napajanje | 3 x 1.5 V AAA baterije (nisu u sklopu) |
| PIR senzor | Da |
| Punjiva | Ne |
| Režim rada | ON / OFF |
| Tip diode | COB |
| Ugao svetlosti | 120° |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |