Sniženo
Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED nadgradna lampa 150cm 48W Ledvance 4058075601659E
Popust:
-0%
1.835,00din.
1.837,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Tagovi:
led
, nadgradna
, lampa
, 150cm
, 48w
, ledvance
, 4058075601659e
, unutrašnje
, zidne
, lampe Čišćenje
, lagera
, 2026
- Vodonepropusna LED lampa Ledvance
- Predviđena je za upotrebu u objektima kao što su hale, proizvodni pogoni, radionice, magacini i sl.
- Upotrebom ove lampe postiže se velika ušteda električne energije i smanjenje emisije ugljen dioksida
- Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek i malo zagrevanje
- Jednostavna i brza montaža
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Brend | Ledvance |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| CRI vrednost | >80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 1500x60x35 mm |
| IP zaštita | IP65 |
| Jačina svetlosti | 5520 lm |
| Masa | 365 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Oblik | Pljosnata |
| Potrošnja | 48 kWh / 1000 h |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Radni vek | 30000 h |
| Snaga | 48 W |
| Struja | 240 mA |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Tip | Lampa |
| Ugao osvetljenja | 110° |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |