Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED naglavna punjiva lampa Nebo MYCRO 500 NEB-HLP-1005-G
Praktična namena
LED naglavna punjiva lampa Nebo MYCRO 500 NEB-HLP-1005-G je praktično rešenje za korisnike koji žele pouzdan proizvod sa jasnom namenom i jednostavnom primenom.
Jednostavno uklapanje u svakodnevnu upotrebu
Bitne karakteristike kao što su snaga i napajanje 1 x Li-Po akumulator, 3.7 V, 200 mAh (u sklopu) doprinose tome da se proizvod lakše uklopi u predviđenu primenu. Smart power control (sprečava preopterećenje lampe), indikacija punjenja baterije.
Za korisnike kojima je važna funkcionalnost
Ovakav proizvod je dobar izbor kada želiš pouzdanu i jasnu namenu bez nepotrebnog komplikovanja upotrebe.
LED naglavna punjiva lampa Nebo MYCRO 500 NEB-HLP-1005-G je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Brend | NEBO |
| Dimenzije | 25x30x72 mm |
| Dodatne funkcije | Smart power control (sprečava preopterećenje lampe), indikacija punjenja baterije |
| Domet svetlosnog zraka | 90 m (turbo), 60 m (jača svetlost), 42 m (srednja svetlost), 23 m (slabija svetlost), 24 m (COB jača svetlost), 11 m (COB slabija svetlost), 8 m (COB crvena svetlost) |
| IP zaštita | IPX4 |
| Jačina svetlosti | 500 lm (turbo), 200 lm (jača svetlost), 100 lm (srednja svetlost), 30 lm (slabija svetlost), 200 lm (COB jača svetlost), 50 lm (COB slabija svetlost), 50 lm (COB crvena svetlost) |
| Masa | 85 g |
| Materijal kućišta | Plastika, aluminijum |
| Napajanje | 1 x Li-Po akumulator, 3.7 V, 200 mAh (u sklopu) |
| Punjiva | Da |
| Režim rada | 7 režima |
| Vreme rada | 30 s intervali (turbo), 1 h (jača svetlost), 2 h (srednja svetlost), 3 h (slabija svetlost), 25 min (COB jača svetlost), 1 h (COB slabija svetlost), 35 min (COB crvena svetlost) |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |