Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED plafonjera 96W toplo, hladno, dnevna svetlost ML-CLA3CCT96W-C205-G
6.695,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- LED plafonjera modernog dizajna
- Ova LED plafonjera poseduje mogućnost odabira svetla - toplo bela, hladno bela i dnevna svetlost
- Odabir boje svetla se vrši jednostavno preko daljinskog upravljača, a takođe se može podesiti i jačina svetlosti
- Takođe se može podesiti i automatsko gašenje posle 30 minuta
- Ova plafonjera će se lako uklopiti u bilo koju prostoriju u stanu - u hodnicima, kuhinjama, trpezarijama ili sobama
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Siva |
| Boja svetlosti | Toplo / hladno bela / dnevna svetlost |
| Brend | Modee |
| Broj uklj. / isklj. | 17500 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 85 Ra |
| Dimabilnost | Da, preko daljinskog upravljača |
| Dimenzije | 510x75 mm |
| IP zaštita | IP20 |
| Jačina svetlosti | 9120 lm |
| Materijal kućišta | Plastika, aluminijum |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 175-265 V~ / 50-60 Hz |
| Oblik | Okrugli |
| Potrošnja | 96 kWh / 1000 h |
| Prekidač | Ne |
| Radni vek | 35000 h |
| Snaga | 96 W |
| Temperatura svetlosti | 2700 / 4000 / 6000 K |
| Tip | Plafonjera |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |