Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED reflektor sa PIR senzorom 10W LRF024SW-10W/BK
S-Express
1.130,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- LED reflektor sa PIR senzorom Prosto
- Upotrebom ovog reflektora postiže se velika ušteda električne energije
- Odlikuje ga dug radni vek i otpornost na vremenske uslove
- Jednostavan i lak za montažu
- Takođe poseduje i senzor pokreta, pa je moguć i kao bezbednosna solucija
- Namenjen za osvetljenje dvorišta kuća ili zgrada, magacina, itd.
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Crna |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | Prosto |
| Broj LED dioda | 13 |
| Broj uklj. / isklj. | 18000 |
| CRI vrednost | 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 111x148x55 mm |
| Domet senzora | 10 m MAKS. (<25°C) |
| IP zaštita | IP65 |
| Jačina svetlosti | 900 lm |
| Masa | 0.2 kg |
| Materijal kućišta | Metal |
| Montaža | Zidna |
| Napajanje | 185-240 V~ |
| PIR senzor | Da |
| Potrošnja | 10 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Radni vek | 36000 h |
| Snaga | 10 W |
| Struja | 50 mA |
| Svetlosna osetljivost senzora | 3-2000 lx (podesivo) |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Tip | Reflektor sa senzorom |
| Tip diode | SMD2835 |
| Ugao detekcije senzora | 120° |
| Ugao osvetljenja | 110° |
| Vreme osvetljenosti | Minimum 10 s (±3 s); maksimum 8 min (±3 min) |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |