Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED sijalica B75 6500K 7W E27 OSRAM
289,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: LEDVANCE GmbH
- Šifra: 002-4099854545405E
- EAN: 4099854545405
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | OSRAM |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | Š 35 x V 102 mm |
| Grlo | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1055 lm |
| Klasa energetske efikasnosti | D |
| Masa | 20 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Potrošnja | 7 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Radni vek | 10000 h |
| Snaga | 7 W |
| Struja | 62 mA |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Tip | Sveća |
| Ugao osvetljenja | 220° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |