Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED sijalica toplo bela 10W Osram O71028
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Brend | Osram |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | Š 60 x V 118 mm |
| Grlo | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1055 lm |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Potrošnja | 10 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Radni vek | 15000 h |
| Snaga | 10 W |
| Temperatura svetlosti | 2700 K |
| Tip | Klasik |
| Ugao osvetljenja | 220° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |