Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED svetleći niz zlatna traka sa 100 LED dioda RLS10WW
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- LED dekor traka koja donosi prijatnu, toplu belu svetlost koja stvara ugodnu atmosferu u svakom prostoru
- Na traci dužine 10 metara nalazi se 100 micro LED dioda koje ravnomerno osvetljavaju površinu i daju elegantan vizuelni efekat
- Napaja se preko baterija, te se sa lakoćom može postaviti gde je potrebno
- Traka ima 8 različitih svetlosnih režima, pa lako možeš birati između mirnog, stalnog svetla ili treperavih efekata koji unose praznični duh
- Ugrađeni tajmer automatski uključuje svetlo na 6 sati, a zatim ga isključuje na 18 sati, što štedi baterije i olakšava upotrebu
- Fleksibilna, jednostavna za postavljanje i bezbedna za upotrebu, ova LED traka je odličan izbor za ukrašavanje doma tokom praznika ili stvaranje prijatnog ambijenta tokom cele godine
| Tehnički podaci | |
| Boja kabela | - |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Brend | Home |
| Broj LED dioda | 100 |
| Dužina niza LED dioda | 10 m |
| Napajanje | 3 x 1.5 V AA baterije (nisu u sklopu) |
| Ostale napomene | 8 programa |
| Prekidač | Da |
| Razmak između LED dioda | 10 cm |
| Tajmer | 6 h ON / 18 h OFF |
| Upotreba | Unutrašnja |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |