Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED svetleći niz štipaljke "deda mraz" 0.9m ML-C3013
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Namenjen za unutrašnju upotrebu, osvetliće željeni prostor i uneti u njega prazničnu atmosferu
- Štedljiva i bezbedna LED tehnologija
- Napaja se putem baterija, te se lako i jednostavno postavlja na željeno mesto
- Sadrži 10 figura u obliku deda mraza sa štipaljkama, što omogućava da niz istovremeno služi kao dekoracija i praktičan detalj za kačenje fotografija ili čestitki
- Emituje prijatnu toplo belu svetlost za bolji ugođaj
| Tehnički podaci | |
| Boja kabela | Providna |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Brend | Modee |
| Broj LED dioda | 10 |
| Dužina kabela | 30 cm |
| Dužina niza LED dioda | 0.9 m |
| Napajanje | 2 x AA baterije (nisu u sklopu) |
| Prekidač | Ne |
| Razmak između LED dioda | 10 cm |
| Upotreba | Unutrašnja |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |