Postavite pitanje o ovom proizvodu
Ledvance LED reflektor sa PIR senzorom 17W 4099854309502E
3.260,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Lagan i kompaktan LED reflektor tankog profila iz Ledvance asortimana
- Namenjen za osvetljenje dvorišta kuća ili zgrada, magacina, itd.
- Štedi do 90% više energije u poređenju sa halogenim reflektorima
- Odlikuje ga dug radni vek i otpornost na vremenske uslove
- Matirano kaljeno staklo obezbeđuje ravnomerno osvetljenje
- Na kućištu se nalazi DIP prekidač kojim se može birati između slabije ili jače svetlosti
- Reflektor takođe poseduje membranu koja sprečava nakupljanje kondenzacije unutar kućišta
- Isporučuje se sa kabelom dužine 1 m za lakšu montažu
- Poseduje senzor za detekciju pokreta sa tehnologijom Passive infrared (PIR) sa mogućnošću podešavanja svetlosne osetljivosti, dometa senzora, vremena osvetljenosti i jačine svetlosti u mirovanju
- Link ka stranici proizvoda na sajtu proizvođača: 4099854309502E
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Brend | Ledvance |
| Broj uklj. / isklj. | 50000 |
| CRI vrednost | 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 157x183x38 mm |
| Domet senzora | 2-12 m maks. (podesivo) |
| IP zaštita | IP65 |
| Jačina svetlosti | 2400 lm / 1600 lm |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Montaža | Zidna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| PIR senzor | Da |
| Potrošnja | 17 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -30 do +50°C |
| Radni vek | 100000 h |
| Snaga | 17 W / 11 W |
| Svetlosna osetljivost senzora | 10-2000 lx (podesivo) |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Tip | Reflektor sa senzorom |
| Ugao detekcije senzora | 40-160° |
| Ugao osvetljenja | 100° |
| Vreme osvetljenosti | Minimum 10 s; maksimum 12 min |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |