Postavite pitanje o ovom proizvodu
Stona lampa sa lupom NKL022
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | Home |
| CRI vrednost | manje ili jednako 80 Ra |
| Dimenzije | 115 mm (prečnik); 210x175 mm (postolje) |
| IP zaštita | IP20 |
| Izvor svetlosti | Prstenasta fluo cev 115 mm / 12 W |
| Jačina svetlosti | 550 lm |
| Materijal sočiva | Staklo |
| Napajanje | 230 V~ |
| Prečnik sočiva | 90 mm |
| Sa osvetljenjem | Da |
| Snaga | 12 W |
| Struja | 19 mA |
| Temperatura svetlosti | 6400 K |
| Tip | Stona lupa |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Uvećanje | 3x; dodatno sočivo 12x |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |