Postavite pitanje o ovom proizvodu
Megafon 10W MEPH150WT
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Prenesite svoju poruku široj javnosti pomoću ovog megafona sa ugrađenom sirenom za brzo privlačenje pažnje
- Efikasan tokom velikih događaja, evakuacije i drugih situacija u kojima treba da se obratite velikoj gužvi
- Ima funkciju snimanja od 10 sekundi, tako da ne morate da ponavljate istu poruku iznova i iznova
- Jačina zvuka je podesiva
- Ručka je sklopiva, te je lak za prenošenje
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela/plava |
| Dimenzije | 160x245x170 mm |
| Dodatne funkcije | Sirena, funkcija snimanja |
| Domet | 250 m |
| Jačina zvuka | 115 dB |
| Masa | 463 g |
| Materijal kućišta | ABS |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Napajanje | 4 x D/LR20 baterije (nisu u sklopu) |
| Pribor | Kaiš za nošenje oko zgloba |
| Snaga | 10 W |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |