Postavite pitanje o ovom proizvodu
Merdevine 76cm za trambolinu 244-305cm 15-664000
839,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: EUROM-DENIS D.O.O.
- Šifra: 002-ED-15-664000
- EAN: 3850223156643
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Merdevine visine 76 cm idealno su rešenje za bezbedan i udoban ulazak na trambolinu
Namenjene su trambolinama prečnika od 244 do 305 cm i nude stabilnost prilikom svakog koraka
Dve široke stepenice pružaju sigurnu podlogu i lakoću korišćenja kako za decu, tako i za odrasle korisnike
Merdevine su izrađene od čvrstih materijala koji su otporni na kišu, sunce i promene temperature
Zahvaljujući toj izdržljivosti, mogu ostati napolju tokom cele sezone bez brige o oštećenjima ili koroziji
| Tehnički podaci | |
| Broj stepenica | 2 |
| Kompatibilnost | Tramboline prečnika 244-305 cm |
| Masa | 2.1 kg |
| Materijal | Metalni okvir i plastične stepenice |
| Tip | Merdevine |
| Visina | 76 cm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |