Postavite pitanje o ovom proizvodu
Merni kablovi 10A MZ2M
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 120 mm (dužina drške), 2 mm (prečnik mernog vrha) |
| Dužina kabela | 0.9 m (22AWG) |
| Kategorija merenja | CAT II 600 V; CAT III 600 V |
| Maksimalna struja | 10 A |
| Priključci | Banana priključci prečnika 4 mm |
| Tip | Merni kablovi |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |