Postavite pitanje o ovom proizvodu
Multimedijalne BT stereo slušalice Gembird TWS-02-BK
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Kompaktne bežične slušalice sa Bluetooth vezom
- Idealne za slušanje muzike sa računara, telefona i ostalih uređaja sa BT vezom
- Ugrađen mikrofon omogućava obavljanje razgovora
- TWS (True Wireless Stereo) - tehnologija omogućava bežični stereo prenos Bluetooth vezom uz pravi Hi-Fi zvuk
- Pružaju do tri sata neprekidnog slušanja sa jednim punjenjem, dok baterija u kutiji za skladištenje omogućava dodatnih devet sati reprodukcije
- Slušalice se mogu koristiti u paru ili pojedinačno
- LED indikator statusa pruža jasan pregled preostalog trajanja baterije i statusa povezivanja, čineći korišćenje jednostavnim i intuitivnim
| Tehnički podaci | |
| Baterija | Li-Polimer, 30 mAh (po slušalici), 250 mAh (baza) |
| Bluetooth | Da, v5.0, domet do 10 metara na otvorenom |
| Boja kućišta | Crna |
| Brend | GEMBIRD |
| Frekventni opseg | 20-20000 Hz |
| Mikrofon | Da |
| Napajanje | 5V DC |
| Priključci | USB-C |
| Vreme punjenja | ~1 h |
| Vreme rada | ~3 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |