Postavite pitanje o ovom proizvodu
Naglavne stereo slušalice Havit H2230d/B
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Ne |
| Boja kućišta | Crna |
| Brend | Havit |
| Dužina priključnog kabela | 1.8 m |
| Frekventni opseg | 20-20000 Hz |
| Mikrofon | Da |
| Osetljivost | 116 dB |
| Utikač | 3.5mm |
| Zvučnik | 50 mm (prečnik) |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |