Postavite pitanje o ovom proizvodu
Aluminijumski profil za LED trake LPR-1506/2-BK
445,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-LPR-1506/2-BK
- EAN: 8605043310578
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 15,9x6 mm |
| Dužina | 2 m |
| Kompatibilni artikli | LPR-DM01/2 (difuzor), LPR-ZK1506 (z. kapice), LPR-MK01 (klipse) - kupuju se zasebno |
| Materijal | Metal |
| Tip | Profil |
| Za trake širine | Do 11 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |