Postavite pitanje o ovom proizvodu
Set aluminijumski profil za LED trake 2m 52x7.8 LPR-608/2-SET
730,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-LPR-608/2-SET
- EAN: 8605043313500
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Aluminijumski LED profil je odličan izbor kada želiš urednu, modernu ugradnju LED trake
- Idealan je za nameštaj, police, vitrine, rasvetu kuhinje ili ambijentalno svetlo u stanu i lokalu
- Profil je izrađen od aluminijuma, što omogućava bolje hlađenje LED trake i produžava njen vek trajanja
- Uz profil dolazi mlečni difuzor, završne kapice, nosači i šarafi potrebni za montažu
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 52x7.8 mm |
| Dužina | 2 m |
| Materijal | Metal |
| Tip | Profil set |
| Za trake širine | do 12 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |