Postavite pitanje o ovom proizvodu
Nazidna solarna lampa ML-WS104
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Praktična solarna lampa za spoljnu upotrebu - savršena za mesta gde je upotreba električnih lampi onemogućena
- Radi uz pomoć dva polikristalna solarna panela koja se tokom dana pune sunčevom svetlošću, tako da filamentna LED sijalica unutar njega može da radi do 8 sati kada nema dnevne svetlosti
- Odličan izbor ako želite da dočarate svetlo oko ulaznih vrata, ograde ili baštenske garniture
- Da bi lampa radila savršeno, važno je da je postavite na otvoreno mesto gde je panel lampe izložen direktnoj sunčevoj svetlosti najmanje 6 sati tokom dana
- Zaštićena je od prskanja vode iz svih pravaca, tako da se može postaviti i blizu bazena
| Tehnički podaci | |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Brend | Modee |
| Dimenzije | (V)200 x (D)180 x (P)235 mm |
| IP zaštita | IP44 |
| Jačina svetlosti | 10 lm |
| LED dioda | Filament |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Nazidna |
| Napajanje | Punjiva Ni-MH 1.2 V AA baterija, 600 mAh (zamenljiva, u sklopu) |
| Punjenje | Solarno |
| Temperatura svetlosti | 2700 K |
| Tip | Solarna lampa |
| Vreme punjenja | 6 h |
| Vreme rada | ~8 h |