Postavite pitanje o ovom proizvodu
Plafonski TV nosač 37" do 70" TVN-K1103
3.830,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-TVN-K1103
- EAN: 8606018839728
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Plafonski nosač dizajniran da ponudi vrhunsku svestranost i univerzalnu kompatibilnost
- Fiksna plafonska ploča za ravni krov / plafon
- Savršeno rešenje za maloprodajne i komercijalne objekte, gde nagib od 15° i rotacija za 360° oko plafonskog postolja nude široku mogućnost montaže
- Kombinuje napredne funkcije upravljanja kablovima i poklopce za postavljanje na plafon kako bi se osigurao elegantan i uredan izgled
| Tehnički podaci | |
| Brend | Kettz |
| Dimenzije | 180x864x1675 mm |
| Nagib | -15°/+0° |
| Nosivost | 50 kg |
| Tip | Plafonski |
| Udaljenost rupa za montiranje | 200x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x400, 800x400 |
| Ugao okretanja | 360° |
| Za uređaje veličine | Od 37" do 70" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |