Postavite pitanje o ovom proizvodu
Prenosni LED reflektori na stalku 2x50W PLR-E24/2x50
S-Express
4.285,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Prenosni LED reflektor koji pruža snažno i pouzdano osvetljenje koje je idealno za dvorišta, radionice, gradilišta ili bilo koji prostor gde je potrebna jasna i intenzivna svetlost
- Zahvaljujući čvrstom stalku sa tri noge, lako se postavlja i ostaje stabilan i na neravnom terenu
- Visina se podešava jednostavno, pa svetlo možeš usmeriti tačno tamo gde ti treba
- Belo LED svetlo obezbeđuje odličnu vidljivost i ne stvara dodatnu toplotu, što ga čini praktičnim i bezbednim za svakodnevnu upotrebu
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Žuta, crna |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | Prosto |
| Broj uklj. / isklj. | 18000 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 1717x880x880 mm |
| IP zaštita | IP44 |
| Jačina svetlosti | 2 x 4300 lm |
| Masa | 3.95 kg |
| Materijal kućišta | Metal |
| Montaža | Samostojeća |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Ostale napomene | Broj uključenja utiče na radni vek |
| PIR senzor | Ne |
| Radna temperatura | -20°C do +45°C |
| Radni vek | 36000 h |
| Snaga | 2x50 W |
| Struja | 435 mA |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Tip | Prenosni reflektor |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |