Postavite pitanje o ovom proizvodu
Produživač 10m 1.5mm2 ZP-4S-10M
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dužina kabela | 10 m |
| IP zaštita | IP20 |
| Kabel | H05VV-F 3G1.5mm2 |
| Max. opterećenje | 1200 W u namotaju, 3500 W razmotan |
| Napajanje | 250 V~ / max. 16 A |
| Upotreba | Unutrašnja |
| Utičnice | 4 kom. |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |