Postavite pitanje o ovom proizvodu
Punjač za laptop 65W, kabel 2m, USB-C NPA-AC9D
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Punjač za laptop 65W, kabel 2m, USB-C NPA-AC9D
Punjenje i povezivanje bez suvišnih kompromisa
Punjač za laptop 65W, kabel 2m, USB-C NPA-AC9D je praktičan izbor kada želiš jedan kabl koji pouzdano obavlja svakodnevno punjenje i povezivanje uređaja.
Praktične dodatne funkcije u svakodnevnom radu
Podrška za snagu 15 W, 27 W, 36 W, 45 W, 65 W znači da je model pogodan i za zahtevnije uređaje koji traže jače punjenje.
Za radni sto, putnu torbu i svakodnevnu upotrebu
Ovakav kabl je koristan kada želiš urednije povezivanje telefona, tableta, laptopa ili drugih kompatibilnih uređaja bez potrebe da stalno menjaš dodatnu opremu.
Punjač za laptop 65W, kabel 2m, USB-C NPA-AC9D je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Brend | GEMBIRD |
| Izlazni napon | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A |
| Kabel | USB-C (2 m) |
| Snaga | 15 W, 27 W, 36 W, 45 W, 65 W |
| Ulazni napon | 100-240 V~, 50/60 Hz |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |