Postavite pitanje o ovom proizvodu
Punjiva LED baterijska lampa 10W LED PL4016
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 137x35x29 mm |
| Domet svetlosnog zraka | 300 m |
| Izvor svetlosti | 10 W T6 LED + 3 W COB LED |
| Jačina svetlosti | 500 lm |
| Masa | 122 g |
| Materijal kućišta | Metal |
| Napajanje | 1 x 18650 Li-ion akumulator, 1500 mAh (u sklopu) |
| Punjenje | Preko ugrađenog USB tip C priključka |
| Punjiva | Da |
| Režim rada | 100 % / 50 % osvetljenosti, COB 100%, COB crveno trepti, OFF |
| Tip diode | T6 + COB |
| Vreme punjenja | ~4-5 h |
| Vreme rada | ~4 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |