Postavite pitanje o ovom proizvodu
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-20354-5849GR
- EAN: 8605043312268
Punjiva LED baterijska lampa 20354-5849GR – Svetlo tamo gde ti je najpotrebnije
Praktično svetlo za svaku priliku
Ova izdržljiva, a izuzetno lagana punјiva LED lampa dolazi u dve vrste osvetljenja—glavnom i bočnoj—koje se lako aktiviraju pritiskom na taster. Savršena je za situacije kada ti treba obuzenost ili dodatni snop svetla brzo i efikasno.
Višenamenska energija u pokretu
Osim što traje u hitnim situacijama, lampa može služiti i kao Power Bank, omogućavajući ti da dopuniš bateriju telefona. Punjenje se vrši putem USB priključka, a moguća je i dopuna preko zračnog solarnog panela—iako je punjenje duže time osigurava opciju čak i bez mreže.
Kompaktan saveznik za tvoj dan
Dolazi uz USB kabl za lako punjenje (adapter se ne isporučuje), što je čini zgodnom za upotrebu bilo gde—kod kuće, na putevima, kod kampovanja ili za hitne situacije. Svojom praktičnošću i funkcionalnošću definitivno osvaja.
Prenesi lampe lako, budi spreman na svaki izazov i svetlo nikada nije daleko od tebe.
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 200x55x145 mm |
| Izvor svetlosti | 1 x XPE + 32 x SMD |
| Masa | 400 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Napajanje | Li-ion akumulator |
| Punjenje | Preko USB priključka (5 V / 2 A) |
| Punjiva | Da |
| Režim rada | XPE / SMD |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |