Postavite pitanje o ovom proizvodu
Stabilizator napona 2000VA PR-2000D
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Automatski regulator i stabilizator AC izlaznog napona sa 5 utičnica
- Kompaktan i pouzdan - idealan za kućnu upotrebu
- Štiti osetljivu i vrednu opremu od previsokog ili preniskog napona električne mreže
- Poseduje više vrsta zaštita (zaštita od preopterećenja, pregrevanja, kratkog prekida, prenapona) radi bezbednijeg korištenja
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 295x140x188 mm |
| Displej | Da |
| Efikasnost | 98% |
| Faza | Monofazni |
| Izlazna snaga | 1400 W |
| Izlazni napon | 220 V~ (±8 %) |
| Masa | 6.25 kg |
| Priključci | 5 x šuko izlaz (CEE 7/4) |
| Radna temperatura | 0°C do +40°C |
| Tehnologija | Relejni |
| Ulazni napon | 140-260 V~ / 50-60 Hz |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |