Postavite pitanje o ovom proizvodu
Stabilizator napona 5000VA SDC-5000VA
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 352x220x256mm |
| Displej | Da |
| Efikasnost | 0.98 |
| Faza | Monofazni |
| Izlazna snaga | 3500 W |
| Izlazni napon | 220 V~ (±3%) |
| Masa | 13.1 kg |
| Radna temperatura | 0°C do +40°C |
| Tehnologija | Digitalni sklop, servo motor |
| Ulazni napon | 140-260 V~ |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |