Postavite pitanje o ovom proizvodu
Solarni LED niz 4.7 m, 10 lampiona ML-DS010
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Dekorativni viseći LED niz sa 10 lampiona sa solarnim napajanjem
- Nije potrebno mrežno napajanje, te je idealan za dekoraciju bašte, dvorišta, terase...
- Preko dana se napaja putem solarnog panela, a svetli noću
- Ima dva režima rada - treptanje i konstantno svetlo (odabir se vrši putem prekidača na panelu)
- Emituje prijatnu toplo belu svetlost
| Tehnički podaci | |
| Akumulator | Ni-MH akumulator 1.2 V - 300 mAh AA (zamenljiv) |
| Boja svetlosti | Toplo bela (3200 K) |
| Brend | Modee |
| Dimenzije | 4.7 m dužina kabela |
| IP zaštita | IP44 |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Viseća |
| Punjenje | Solarno |
| Vreme rada | ~8 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |