Postavite pitanje o ovom proizvodu
Solarni LED reflektor sa senz. 2.16W 10000K 300lm FLP300SOLAR
Funkcionalno spoljašnje svetlo bez komplikovane montaže
Solarni LED reflektor sa senz. 2.16W 10000K 300lm FLP300SOLAR je dobar izbor kada želiš jače spoljašnje osvetljenje na mestu gde nije praktično dovoditi struju, a pritom ti je bitno automatsko uključivanje i pouzdan rad. Svetlosni učinak od 300 lm odgovara osvetljavanju ulaza, prilaza, dvorišnih prolaza i drugih spoljašnjih zona.
Senzorski rad kada je svetlo zaista potrebno
Ugrađeni senzor doprinosi praktičnijem korišćenju, jer se osvetljenje aktivira onda kada je potrebno dodatno svetlo. Boja svetla 10000 k daje jasan vizuelni utisak i olakšava snalaženje noću.
Spreman za spoljne uslove
Solarno napajanje omogućava veću slobodu pri postavljanju na mestima gde nema klasičnog priključka. Zaštita IP44 dodatno pogoduje svakodnevnoj upotrebi na otvorenom.
Solarni LED reflektor sa senz. 2.16W 10000K 300lm FLP300SOLAR odgovara kada ti je potrebno funkcionalno spoljašnje svetlo sa lakšom montažom i većom slobodom postavljanja.
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Crna |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | HOME |
| Broj LED dioda | 36 |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 190x30x108 mm |
| Domet senzora | 5 m (<24 °C) |
| IP zaštita | IP44 |
| Jačina svetlosti | 300 lm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Zidna |
| Napajanje | Ugrađen akumulator Li-ion 18650 / 3.7 V / 1200 mAh |
| PIR senzor | Da |
| Potrošnja | 3 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -10 do +40°C |
| Snaga | 2.16 W |
| Temperatura svetlosti | 10000 K |
| Tip | Solarni reflektor |
| Tip diode | SMD |
| Ugao detekcije senzora | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |