Postavite pitanje o ovom proizvodu
Solarni LED reflektor sa senz. 6000K 300lm
740,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-FLP301SOLAR
- EAN: 5999084974466
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
40 belih SMD LED dioda daju svetlo jačine 300 lm
U mraku ne svetli stalno, već se uključuje na pokret i svetli punom jačinom
Vreme osvetljenja nakon detekcije je 15 sekundi
Senzor pokreta pokriva 120° i detektuje do 5 m
Napajanje je solarno, uz 1x 3,7 V 18650 Li ion bateriju od 800 mAh
IP44 zaštita za spoljašnju upotrebu, kućište je plastično
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Siva |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | HOME |
| Broj LED dioda | 40 |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 190x88x39 mm |
| Domet senzora | 5 m |
| IP zaštita | IP44 |
| Jačina svetlosti | 300 lm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Zidna |
| Napajanje | 1 x Li-ion 18650 / 3.7 V / 800 mAh (u sklopu) |
| PIR senzor | Da |
| Radna temperatura | -10 do +40°C |
| Temperatura svetlosti | 6000 K |
| Tip | Solarni reflektor |
| Tip diode | SMD |
| Ugao detekcije senzora | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |