Postavite pitanje o ovom proizvodu
Solarni rasterivač krtica sa navojem VKS05
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Solarni rasterivač krtica sa navojem VKS05
Praktična namena
Solarni rasterivač krtica sa navojem VKS05 je praktično rešenje za korisnike koji žele pouzdan proizvod sa jasnom namenom i jednostavnom primenom.
Jednostavno uklapanje u svakodnevnu upotrebu
Bitne karakteristike kao što su snaga i napajanje 1.2 V / 80 mAh / HB80 (Ni-MH) akumulator doprinose tome da se proizvod lakše uklopi u predviđenu primenu.
Za korisnike kojima je važna funkcionalnost
Ovakav proizvod je dobar izbor kada želiš pouzdanu i jasnu namenu bez nepotrebnog komplikovanja upotrebe.
Solarni rasterivač krtica sa navojem VKS05 je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Brend | HOME |
| Dimenzije | 60x65x255 mm |
| Domet | do 500 m2 |
| Frekvencija | 400 Hz +/- 100 Hz |
| Interval vibracija | 30 s |
| IP zaštita | IP44 |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Napajanje | 1.2 V / 80 mAh / HB80 (Ni-MH) akumulator |
| Tip | Rasterivač krtica |